Wallpaper.cz > FAQ

Wallpaper.cz - FAQ

Známe odpovědi na Vaše otázky !

Již od počátku sbíráme všechny otázky, na které jste se ptali vy, nebo na které si myslíme, že se zeptáte. Pokud se nám tedy chystáte napsat a zeptat se na to, co Vám leží na srdci, zkuste si první letmo prohlédnout již zodpovězené otázky! Mohou Vám ušetřit mnoho času a úsilí!

Pokud zde přesto nenaleznete řešení Vašeho problému, rádi Vám pomůžeme na adrese info@wallpaper.cz.

1. Platím něco za stahování, kolik si jich mohu stáhnout ?

Za stahování nic neplatíte! Všechny wallpapery, které naleznete na serveru www.wallpaper.cz, si můžete stáhnout zdarma v jakémkoliv množství, pokud je budete používat pouze pro osobní účely jako pozadí na plochu, nebudete je upravovat, prodávat nebo jinak se na nich obohacovat.

2. Chtěl bych také vidět své wallpapery na www.wallpaper.cz. Co mám udělat?

Budeme pouze rádi, když nám je v co největších rozměrech a kvalitě pošlete na adresu info@wallpaper.cz společně s kontaktními informacemi (ty budou zveřejněny na serveru v detailu autora). Pokud máte vaše obrázky již vystaveny na Internetu například na vaši osobní stránce, můžete využít tohoto formuláře.

Nutné údaje:

  • Jméno a příjmení (resp. název společnosti nebo přezdívka)
  • Váš email

Dobrovolné údaje:

  • URL osobních stránek
  • Číslo ICQ
  • Krátký text o Vás (max. 255 znaků)

3. V jakém formátu a rozměrech mám obrázek poslat ?

Přijímáme obrázky ve formátech JPG, BMP a PNG, nejlépe ve standardních rozměrech - 1024x768, 1152x864, 1280x1024, 1600x1200.

Poznámka: Prosím zasílejte každý wallpaper pouze v jednom exempláři v nejvyšším možném rozměru (menší si již vytvoříme sami).

4. Vadí, že moje obrázky nemají přesné rozměry na tapetu ?

Nevadí, pokud nebude menší než 1024x768! Pošlete nám je v co největších rozměrech a mi je již na správnou velikost upravíme. Příliš velké zmenšíme na nejbližší nižší standardní rozměr.

5. Mohu wallpapery nalezené na serveru www.wallpaper.cz zveřejňovat na jiných internetových stránkách, přidávat je do kolekcí obrázků, případně prodávat ?

Ne. Bez výslovného svolení provozovatelů www.wallpaper.cz můžete wallpapery nalezené na www.wallpaper.cz použít pouze pro osobní účely, rozhodně je nesmíte přidávat například do obrázkových kolekcí a nesmíte si za ně účtovat žádné peníze, ani jinak se na jejich užívání obohacovat.

6. Jak si mohu prohlédnout všechny wallpapery jednoho autora ?

Stačí pouze v detailu jeho obrázku kliknout na jméno autora a dostanete se na detailní informace o něm obsahující také list všech jeho děl.

7. Nenašel jsem tu odpověď, kterou jsem hledal! Co teď ?

Napište nám na info@wallpaper.cz a mi Vám rádi pomůžeme. Navíc Váš dotaz přidáme sem mezi ostatní a možná tak pomůžete někomu s podobným problémem.

... těšíme se na další dotazy a náměty, které obohatí tuto sbírku a zároveň pomohou zlepšit služby Wallpaperu

Tým Wallpaper.cz
info@wallpaper.cz

Zpět na první stránku | O projektu