Wallpaper.cz > O projektu

Vítejte na serveru www.wallpaper.cz

Snahou celého týmu Wallpaperu je vytvořit databázi obrázků unikátní nejen svou kvantitou, ale především kvalitou. Naleznete zde mnoho obrázků různých stylů, které Vám zpestří plochu. Všechny jsou ve standardních rozlišeních a tak dokonale pasují na Vaši plochu.

Již aktuální počet wallpaperů Vám jistě poskytne velký výběr, pro nás je však stále neuspokojující. Proto přidáváme další každým dnem a stále sháníme nové autory, kteří by se chtěli podělit se svými kvalitními výtvory, nezapomeňte se tedy vracet častěji a dohlížet na naší práci. Jedině Vaše spokojenost a náměty nás inspirují k další činnosti.

Pro snadnější orientaci po serveru jsme pro Vás připravili základní odpovědi na ty nejzákladnější otázky a doufáme, že Vám pomohou se snadno zorientovat ...

1. Jak najít ten pravý obrázek ?

Všechny wallpapery jsou zařazeny do "sekcí" a "podsekcí", které Vám vše usnadní, pokud máte alespoň rámcovou představu o tématu hledané tapety. Nepostradatelným nástrojem je také klasické vyhledávací pole, které vyhledá všechny tapety související s Vámi zadanými slovy a je Vám k dispozici na každé stránce. Pokud na detailu některého obrázku kliknete na jméno autora, ukáží se Vám všechna jeho díla.

2. V jakých velikostech si je mohu stáhnout ?

Snažíme se vyhovět opravdu všem a tak je každý wallpaper k dispozici minimálně v rozlišení 1024x768, které je dnes standardem. Z podobného důvodu jsme ovšem zachovali také rozlišení 800x600. Ani náročnější z Vás ovšem nebudou zklamáni, protože většinu obrázků si můžete stáhnout také v rozlišeních podstatně vyšších.

3. Co všechno s nimi mohu dělat ?

Ať si vyberete kterékoliv rozlišení, můžete si jej stáhnout zcela zdarma. Mějte ovšem prosím na mysli, že všechny obrázky jsou zákonným vlastnictvím jejich autorů a můžete je používat pouze pro své osobní účely jako pozadí ve Vašem počítači.

4. Mám také nějaké své wallpapery, se kterými bych se chtěl podělit!

Tak nám je pošlete! Využijte odkazu Přidat tapetu v horním menu stránce. Vyplňte všechny potřebné údaje a odešlete formulář. Pokud bude vše v pořádku, například maximální velikost tapety nebo neexistence tapety se stejným jménem, bude tapeta předána ke schválení. Následně je tapeta posouzena zda je vhodná pro zveřejnění, o výsledku této kontroly budete upozorňeni e-mailem na Vaší adresu. Email bude odeslán jeden až dva dny před uveřejněním tapety na serveru. Vzhledem k velkému množství tapet, které čekají na umístění na našem serveru, může být doba mezi odesláním a schválením (vystavením) několik týdnů. Prosíme mějte trpělivost.

Tato databáze je čerpána z veřejně dostupných zdrojů. Autor těchto stránek není vlastníkem autorských práv wallpaperu (obrázků, fotografií...) a neklade si na ně jakékoliv nároky. Mějte prosím na mysli, že posláním wallpaperu se zavazujete, že je Vaším dílem a dáváte nám právo vystavit jej na serveru www.wallpaper.cz. Pokud si myslíte, že byla porušena autorská práva, kontaktujte prosím administrátora.
Kontakt: info@wallpaper.cz

5. Možnost reklamy na wallpaper.cz

Kontaktujte info@wallpaper.cz

6. Co dělat po přečtení těchto rad ?

Kliknětě zde a začněte stahovat vše, co se Vám líbí.

...pokud máte další dotazy, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme a navíc Vaše otázky zařadíme sekce často kladených dotazů (FAQ). Tím pomůžete ostatním s podobným problémem.

Těšíme se na Vaše dotazy a příspěvky a přejeme příjemné stahování.

Tým Wallpaper.cz
info@wallpaper.cz

Zpět na první stránku | FAQ